871004AGI-04LFT
Mfr.Part #
871004AGI-04LFT
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package/Case
Datasheet
871004AGI-04LFT
Description
IC JITTER ATTENUATOR 24-TSSOP
Stock
112
Manufacturer :
Product Category :
Application Specific Clock/Timing
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Frequency - Max :
640MHz
Input :
HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Main Purpose :
PCI Express (PCIe)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
Clock
PLL :
Yes
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
1:4
Supplier Device Package :
24-TSSOP
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V
Datasheets
871004AGI-04LFT
Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
The actual freight varies according to specific
situations. Please contact our customer service for more details.
Chipmh ships component orders from China to most countries in the world. We currently provide the
delivery by FEDEX/ DHL/ TNT in that order.
France, Italy, Spain). The DHL is only available if the weight exceeds 5KG.
UPS/FedEx International/TNT/DHL Express Account:
Customers could also use their own UPS/FedEx/TNT/DHL express accounts to ship their goods.
Regarding in stock parts, orders can generally be ready to ship within 24 hours.
Normally express service will be arranged once a day at 5 pm from Monday to Saturday.
Once the goods are shipped, estimated delivery time depends on your shipping option:
FedEx International Priority: 3-7 business days.
EMS:10-15 business days
DHL Express: 5-7 business days.
DHL eCommerce: 12-22 business days
Registered Air Mail: 15-30 business days
(For reference only)
Delivery and Title: Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
Title and risk of loss pass to customer upon delivery of the products by Grand-ic or by
any 3rd party Test Lab to the carrier. Grand-ic delivery dates are estimates only and
is not liable for delays in delivery. Grand-ic reserves the right to make partial shipments
and customer will accept delivery and pay for the Products delivered.
We will notify you by email with tracking number once order is shipped.
You can also find the tracking number in order history.
Global Express
Express DeliveryGlobal delivery 3-5 working days.FedEximage
DHLimage
TNTimage
UPSimage
Basic Instructions
    CAPACITOR CERM
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TVS DIODE 4VWM MP6
    TVS DIODE 5.5VWM 2EFP
    TVS DIODE 12VWM 2URP
    TVS DIODE 5.5VWM 2SFP
    TVS DIODE 3.5VWM 5VSON
Part Manufacturer Stock Description
871002AGI-02LF Intersil (Renesas Electronics Corporation) 485 IC TIMING
871002AGI-02LFT Intersil (Renesas Electronics Corporation) 402 IC TIMING
871004AGI-04LF Intersil (Renesas Electronics Corporation) 335 IC JITTER ATTENUATOR 24-TSSOP
8710270000 Weidmuller 784 CIR BRKR SOLID STATE 5A 24VDC
871030 Honeywell Sensing and Productivity Solutions 120 AERO SENSOR COMPONENT
87105-1 TE Connectivity AMP Connectors 224 CONN SOCKET SOLDER PCB GOLD
87106-009 RW KYOCERA AVX 606 CAP CER 2.2UF 50V X7R DIP
87106-017 RW KYOCERA AVX 707 CAP CER 4.7UF 50V X7R DIP
87106-027 RW KYOCERA AVX 658 CAP CER 15UF 50V X7R 8DIP
87106-059 RW KYOCERA AVX 242 CAP CER 1UF 100V X7R 6DIP